Przekaż swój 1% naszej organizacji Pomagamy
Aktualności
RATUJEMY NARODOWY PROGRAM OCHRONY ZDROWIA PSYCHICZNEWGO - Zgromadzenie publiczne 3 września 2015 r. przed Urzędem Wojewodzkim w Krakowie
2015-08-26 21:11:57

W dniu 22 września 2015 r. o godz. 12.00 rozpocznie sie zgromadzenie publiczne przed Urzędem Wojewodzkim w Krakowie przy ul. Basztowej 22 w zwiazku pilną potrzebą ratowania Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego.

Zapraszamy wszystkie osoby, którym nie jest obojętny los osob chorujących psychicznie i rozpoczętych reform opieki psychiatrycznej, które w planowanej ustawie o zdrowiu publicznym mają zostać wykreślone z ustawy o ochronie zdrowia psychicznego (planowany do wykreślenia jest cały Narodowy Program Ochrony Zdrowia Psychcznego) - chcemy temu zapobic wręczajac na ręce Wojewody list w tej sprawie z prośbą o przekazanie do Pani Premier.

 

Zapraszamy, przyjdźdżcie i okażcie solidarnośc z rodzinami, profesjonalistami i osobami chrojuącymi psychicznie, ktore walczą o godne warunki leczenia i wsparcia w środowisku.

 

Opis kontekstu prawnego i debaty publicznej w tej sprawie na stronie  http://psychiatriasrodowiskowa.weebly.com/ratowanie-npozp.html

powrót do aktualności ››
Spotkania rodzinne i konsultacje
Spotkania grupy wsparcia dla rodzin w każdy pierwszy wtorek miesiąca ul. Olszańska 5, lok. 226 C
Dyżur telefoniczny
12/ 422 50 67
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie