Przekaż swój 1% naszej organizacji Pomagamy
Aktualności
Bezpłatne konsultacje psychologiczne w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie - 10.10.2015 r. godz. 10-13
2015-10-02 21:19:16

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego - 10 października, w godz. od 10.00 do 13.00 - Oddział Kliniczny Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży oraz Klinika Psychiatrii CM UJ zapraszają na „Białą sobotę” w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Będzie to okazja do bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z zakresu psychologii, psychiatrii a nawet psychogeriatrii. Po konsultacjach, o godz. 13 wykład na temat „Problemów psychicznych wieku podeszłego” wygłosi dr n. med. Wojciech Rachel.

 

Badania pokazują, że zaburzenia psychiczne mogą dotknąć nawet co trzeciego z nas. Depresja, problemy z pamięcią, stany lękowe czy uzależnienia atakują niezależnie od wieku, płci, wykształcenia czy statusu społecznego. W przypadku wielu z tych zaburzeń odpowiednio wcześnie przeprowadzona profilaktyka może złagodzić przebieg choroby lub nawet całkowicie zapobiec jej rozwinięciu.

 

„Biała sobota” w Szpitalu Uniwersyteckim skierowana jest zarówno do osób, które zaobserwowały u siebie niepokojące objawy (napady lęku, nadmierny stres, pogorszenie nastroju, itp.), jak również do opiekunów i bliskich takich osób.

 

W przypadku bezpłatnych konsultacji prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr. tel. (12) 424-87-06

( w godz. 8-14).

 

Konsultacje odbywają się w ramach programu Pomoc w powrocie do zdrowego funkcjonowania psychicznego: Program profilaktyki głębokich, nawracających zaburzeń psychicznych (GZP), finansowanego przez Gminę Miejską Kraków. Warunkiem uczestnictwa w programie jest ukończony 18 rok życia i posiadanie zameldowania na terenie Krakowa. 

powrót do aktualności ››
Spotkania rodzinne i konsultacje
Spotkania grupy wsparcia dla rodzin w każdy drugi wtorek miesiąca Plac Gen. Sikorskiego 2/8 godz. 16.30
Dyżur telefoniczny
12/ 422 50 67
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie